Унікальна подія: Патріарх Варфоломій та А.Т. Панагіотіс молилися разом на відкритій Божественній Літургії під відкритим небом у місцевості Спілія, Агрідія Імвроу, за участю представників духовенства, монахів та вірних з різних куточків світу.

Патріарх Варфоломій та А.Т. Панагіотіс об’єдналися на небесній літургії в Агрідії Імвроу

А.Т. Панагіотіс, Вселенський Патріарх Варфоломій спільно молився у четвер, 17 серпня 2023 р., на Божественній Літургії просто неба в місцевості Спілія, Агрідія Імвроу, яку звершив преп. Архієпископ Канади пан Сотіріос.

Преподобний Митрополити Мошонісі пан Кирилос, пан Хризостом Миронський та місцевий Митрополит Імброс і Тенедос пан Кирилос, духовенство та монахині, а також ряд вірних і друзів Імброса з-за кордону.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Наприкінці Божественної Літургії прп. Архиєпископ Канади з нагоди нещодавнього свята Успіння Пресвятої Богородиці згадав у своїй проповіді про обличчя Діви Марії та пошану, яку вірні мають до Неї.

Потім Його Святість представив Архиєпископа Канади своїм співвітчизникам, згадавши про його багатовимірну працю в цій далекій провінції Престолу, а також про позитивні елементи його характеру, які виділяють його. Також Патріарх розповів про Пастиря свого рідного міста митрополита Імвроса і Тенедоса, відзначивши його беззаперечний інтерес до своєї пастви, за що йому сердечно подякував і привітав.