У неділю Торжества Православ’я, 24 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію в кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Разом із ним співслужили намісник Золотоверхої обителі та інші члени духовенства. Під час відправи пролунали молитви за мир у Батьківщині та за полеглих захисників, а також відбулася хіротонія нового диякона.

Предстоятель закінчив відправу молебним чином перед іконами Спасителя та Божої Матері

В неділю Торжества Православ’я, 24 березня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив священничу хіротонію над дияконом Сергієм Ямборком.

Наприкінці відправи Предстоятель разом з духовенством звершив перед іконами Спасителя та Божої Матері молебний чин Торжества Православ’я.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України