19 лютого 2021 року в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Поминальне богослужіння відслужив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Його Високопреосвященству співслужили клірики єпархії прот. Михаїл Бугай і прот. Сергій Росіцький.

Вшанувати пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, студента коледжу, Назарія Войтовича, випускника коледжу, загиблого під Дебальцеве молодшого сержанта Олександра Орляка, і всіх Героїв Небесної Сотні та помолитися за спокій їхніх душ у коледжі зібралися родичі, викладачі, студенти та гості.

“Назарій і Олександр показали приклад, як любити, захищати Україну та не бути байдужими до її долі. Такими вони назавжди залишаться у наших серцях!», – сказав у поминальному слові архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

У заходах з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні взяли участь заслужений художник України Євген Удін і заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Федун. Євген Тимофійович подарував коледжу свою картину «Садиба Назарія Войтовича – наймолодшого Героя Небесної Сотні».

Учасники студентської музично-драматичної студії коледжу у віршах і піснях, присвячених Героям, передали сум, біль утрати й віру в мирне та щасливе майбутнє України, за яке самовіддано боролася Небесна Сотня.

Директор коледжу Василь Мулярчук зазначив, що Герої Небесної сотні – символ гідності, відваги та сили духу українського народу. Директор закликав усіх щоденною працею продовжувати справу героїв-патріотів і творити нову Україну. Василь Миколайович висловив подяку владиці Нестору, хору музичного коледжу за те, що кожного року у цей день єднаються з колективом кооперативного коледжу, щоб вшанувати пам’ять Героїв.

Цього ж дня заходи зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися біля меморіалу усім загиблим Героям з Тернопільщини, що біля пам’ятника Степану Бандері.

Архієпископ Нестор у співслужінні прот. Сергія Росіцького звершив молебень. Разом зі священнослужителями за упокій всіх, хто віддав своє життя за незалежність України, молилися представники влади, громадських організацій, волонтери.

Джерело Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ