Вселенський Патріарх Варфоломій висловив свою солідарність єпископу римо-католиків, підтримуючи громаду після збройного нападу на церкву Санта-Марія-Бююкдере. Пан Массіміліано Палінуро, єпископ римо-католиків у місті, висловив подяку та співчуття, закликаючи до спільної роботи для збереження миру та гармонії між релігійними громадами.

Солідарність та співчуття: Вселенський Патріарх висловив підтримку громаді після нападу на церкву Санта-Марія-Бююкдере

Вселенський Патріарх Варфоломій, щойно його повідомили про збройний напад із вбивцею , який стався під час недільної Божественної Літургії в католицькій церкві Санта-Марія-Батирріакос ( Бююкдере ), зв’язався з Теофілом по телефону.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Єпископ римо-католиків у місті, пан Массіміліано Палінуро, висловлюючи свою підтримку та гарячі співчуття від себе особисто та Матері-Церкви родині жертви та римо-католицькій громаді в цілому. Святіший Владика висловив упевненість, що компетентні органи зроблять усе необхідне для роз’яснення трагічної події, і зазначив, що ніхто не повинен дозволити панувати страху за рахунок суспільного миру та гармонійного співіснування релігійних громад у країні.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION