У суботу, 23 грудня 2023 року, з нагоди свята Різдва, Патріарх Варфоломій зустрівся з делегацією вірян та представниками Українського Консульства. Він висловив радість за виконану роботу православної громади та надав благословення на щасливе Різдво та новий 2024 рік.

Вселенський Патріарх Варфоломій прийняв вітання від Українського Консульства

У суботу, 23 грудня 2023 року, з нагоди свята Різдва, Вселенський Патріарх Варфоломій прийняв повагу та щирі побажання делегації прихожан православної громади на чолі з провідником регіону Босфору, Преосвященим Митрополитом Кідонійським Афінагором.

Патріарх висловив свою радість щодо Преосвященого, Комісії та Братства Благодійності Громади за виконану роботу і побажав всім щасливого і благословенного Різдва та плідного нового року.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також він прийняв Почесного Генерального Консула України в Стамбулі Романа Недільського, якого супроводжувала дружина та представники Консульства з їхніми сім’ями. Вони висловили найтепліші побажання на Святе Дванадцятидення, подарували власноруч виготовлені дерев’яні прикраси зі своєї батьківщини та виконали українські колядки. Патріарх благословив їх патернально та висловив сподівання на швидке повернення миру на територію випробуваній війною батьківщину-Україну, символічно повісивши одну з подарованих прикрас на Різдвяну ялинку Патріаршої Резиденції.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION