Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав виборчий центр у Стамбулі та проголосував на президентських виборах у Туреччині. Його присутність на виборчому майданчику підкреслює важливість громадянської активності та підтримку демократичних процесів у країні.

Вселенський Патріарх Варфоломій бере участь у другому турі голосування

Вселенський Патріарх Варфоломій сьогодні, 28 травня, відвідав виборчий центр району Фанар у Стамбулі, Туреччина, де він взяв участь у другому турі президентських виборів. Це стало повторенням його дії під час першого туру два тижні тому.

Інформацію про це було опубліковано на офіційному сайті Вселенського патріархату.

Сьогодні, 28 травня, в Туреччині проходить другий тур виборів президента. Чинний президент Реджеп Тайіп Ердоган та лідер опозиційної Народно-республіканської партії Кемаль Киличдароглу змагаються за головну посаду в країні. Обидва кандидати отримали найбільше голосів у першому турі.

За даними CNN Türk, очікується, що близько 61 мільйон виборців візьмуть участь у другому турі виборів президента.

За результатами голосування у першому турі, Реджеп Таїп Ердоган, який очолює Партію справедливості та розвитку, отримав 49,5% голосів виборців, тоді як Кемаль Киличдароглу, представник коаліції шести опозиційних політичних партій під назвою “Народний альянс”, набрав 44,8% голосів виборців.

Присутність Вселенського Патріарха Варфоломія на виборчому майданчику підкреслює важливість і громадянське обов’язок участі в виборчому процесі, а також відображає його підтримку демократичних процесів у Туреччині.

Президентські вибори в Туреччині є важливою подією, яка визначить подальшу політичну ситуацію в країні. Участь Вселенського Патріарха Варфоломія у голосуванні надає цьому процесу особливого значення та підкреслює важливість громадянської активності у демократичних процесах.