Урочисте відкриття виставки живопису з роботами Преосвященнішого ієромонаха Осіота в Сісманоліо привернуло увагу гостей та відвідувачів, серед яких був Вселенський Патріарх Варфоломій. У цій статті ви дізнаєтеся про захід, його учасників та ключові моменти.

Урочисте відкриття виставки живопису Преосвященнішого ієромонаха Осіота зі особливим гостем – Вселенським Патріархом Варфоломієм

У вівторок, 25 квітня, відбулося урочисте відкриття виставки живопису Преосвященнішого ієромонаха Осіота у ратуші Сісманоліо, на якому був присутній А.Т. Панагіотіс Вселенський Патріарх к.ц. Варфоломій. На заході також були присутні Євген. Генеральний консул Греції в місті пан Джорджія Султанопулу, творець робіт отець Лукас, ієрархи, духовенство, ченці, черниці та багато запрошених гостей.

Під час заходу, Патріарх особисто привітав отця Лукаса за його видатну роботу як агіографа, за чутливість та винятковість його мистецького зображення святих монастирів, черниць і природних ландшафтів гори Афон у його творах.

Ця виставка стала незабутнім подією, що привернула увагу глядачів, творців, представників духовенства та інших запрошених гостей. Вона дозволила відвідувачам насолодитися неперевершеним мистецтвом та побачити вражаючі твори.