Інформаційно-видавничий центр єпархії оголошує про початок прийому заявок на III Конкурс православної журналістики. Конкурс проводиться для пожвавлення висвітлення релігійної тематики професіоналами й аматорами та покращення рівня публікацій на різні теми, пов’язані з православ’ям. Участь у конкурсі відкрита для всіх бажаючих з 1 квітня до 1 травня 2023 року. Детальні умови та правила участі вказані в Положенні про конкурс православної журналістики за посиланням. Відзначення переможців відбудуться у кафедральному соборі Святої Трійці на завершення молитви до Дня журналіста.

Долучайтеся до творчого змагання на духовну тематику та пожвавіть висвітлення релігійних питань

Шановні колеги!

Інформаційно-видавничий центр єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла запрошує всіх бажаючих взяти участь у III Конкурсі православної журналістики.

Прийом заявок на участь триватиме з 1 квітня до 1 травня 20XX року. Ми запрошуємо вас долучитися до творчого змагання на духовну тематику та пожвавити висвітлення релігійних питань у професійних та аматорських матеріалах.

Детальніше про умови конкурсу та правила участі ви можете знайти в Положенні про конкурс православної журналістики, яке доступне за посиланням: https://pravoslaviavolyni.org.ua/dokument/69-polozhennia-pro-konkurs-pravoslavnoi-zhurnalistyky/

Завершення конкурсу та відзначення переможців відбудуться в кафедральному соборі Святої Трійці під час молитви до Дня журналіста 6 червня.

З повагою,
Оргкомітет III Конкурсу православної журналістики.

Джерело – facebook.com