13 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста в кафедральному соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору в столиці. Участь в цьому святковому богослужінні взяли представники духовенства та студенти Київської православної богословської академії.

Всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста: Святкова подія в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі

Напередодні свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього, 13 вересня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Його Блаженству співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За богослужінням Митрополит Епіфаній благословив студентів 1-го курсу Київської православної богословської академії на носіння підрясників.

Під час великого славослів’я Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви виніс святе Древо на середину храму, де було звершено чин Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)