У серцях українців сьогодні переплітаються скорбота та патріотичний плач. Жорстока війна забрала в нас ще одного справжнього героя, воїна, який віддав своє життя на захист рідної землі. В боях, що тривають на Донеччині, загинув Олег Васильович Хомка (Куштинець), військовий з 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Бойові дії на Донеччині забрали військовослужбовця- захисника з Тернопільської 44 бригади

Його загибель викликає глибоку скорботу серед родини, друзів, односельчан і побратимів. Олег Васильович був справжнім патріотом, який з відданістю та мужністю стояв на захисті своєї країни. Його втрата важко вразила всю спільноту, але ми повинні пам’ятати, що герої не вмирають. Його сила, відвага та жертовність завжди будуть жити в наших серцях.

Сьогодні ми висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого, родині, друзям, односельчанам та всім, хто знав Олега. Його втрата є загальною втратою для всього народу України. Ми разом скорбимо за ним і вшановуємо його пам’ять. Він завжди буде жити серед нас як герой, який зробив непересічний внесок у захист нашої незалежності та свободи.

Нам залишається продовжувати його справу, боротися за те, за що він віддав своє життя. Його мрія про єдину, вільну Україну має бути нашим керівним принципом. Пам’ятаймо про його героїчний подвиг та жертовність, які він вчинив на благо нашої країни.

Доки триває війна, ми згуртовані і молимося за всіх наших воїнів, які віддають свої життя за нашу свободу. Вічна пам’ять Олегу Васильовичу та всім нашим героям, які пожертвували своїм життям на фронті. Нехай вони будуть нашими вічними охоронцями у небесах, а мир і перемога восторжествують в Україні.

Боже великий, єдиний, нам Україну храни! Слава героям України! Слава Україні!