Архієпископ Вселенський Патріарх Варфоломій взяв активну участь у заключній святковій події, яку організувало Спортивне Об’єднання Пера. Виступ високопреосвященного був присвячений завершенню гуманітарної програми, спрямованої на поліпшення якості життя осіб із хворобою Альцгеймера.

Величний виступ Патріарха Варфоломія на заключній події гуманітарного спортивного проекту в Пері

Архієпископ Нового Риму Вселенський Патріарх Варфоломій взяв участь і виступив на святковій події, організованій Спортивним Об’єднанням Пера у четвер, 21 грудня 2023 року, з нагоди завершення Програми, у якій приймав участь це Об’єднання, щодо осіб із хворобою Альцгеймера, що є частиною Європейської Програми Спортивних Заходів hAlt Project.

У своєму виступі Його Всесвятість висловив задоволення від історичних спортивних ініціатив цього Грецького Об’єднання, зокрема за його внесок у підвищення інформованості та поліпшення якості життя тих, хто стикається із хворобою Альцгеймера.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Патріарх вітає керівників та членів Спортивного Об’єднання Пера (Beyoğlu Spor Kulübü) за цей та всі соціальні ініціативи, а також за внесок та успіхи у спорті, оскільки цього року виповнюється сто років його існування та діяльності.

Попередньо про Програму та успішну її реалізацію висловились Президент Об’єднання високошановний Андреас Ромбопулос та координатор Програми, пані Нілуфер Біртджан.

Участь взяли Почесний Митрополит Герон Дерконський, Надзвичайний Посол шановний Константин Кутрас, Генеральний Консул Греції у Стамбулі, представник мера Пера (Beyoğlu), представник відповідного Міністерства Турецької Республіки та представники Грецької Громади.

Нагадуємо, що Спортивне Об’єднання Пера було єдиним учасником hAlt Project з Туреччини і співпрацювало з представниками Великої Британії, Греції, Болгарії та Кіпру, з метою надання можливості поліпшення навичок осіб із хворобою Альцгеймера через настільний теніс.

Раніше Його Всесвятість Патріарх Варфоломій, відвідав засідання Братського Фонду Пера, яке розташоване у тій же будівлі, що і Спортивне Об’єднання, та обмінявся святковими побажаннями з Президентом Правління, пані Лукією Котам та членами фонду.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION