Сьогодні, 28 листопада 2023 р., Міністр освіти, релігійних справ і спорту Греції, Кіріакос П’єрракакіс, здійснив візит до Осідку Вселенського Патріархату, де його привітав і побажав успіхів Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій.

Зустріч на Вершині: Міністр Греції у Приязній Бесіді з Вселенським Патріархом

Його Святість привітно зустрів його

Сьогодні, у вівторок, 28 листопада 2023 р., Його Ексцеленція відвідав Осідок Вселенського Патріархату. Міністр освіти, релігійних справ і спорту Греції пан Кіріакос П’єрракакіс, вперше після вступу на посаду, був тепло прийнятий А.Т. Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій.

Святіший Владика привітав Міністра з новими обов’язками, які на нього доручив екс. Прем’єр-міністр Греції пан Кіріакос Міцотакіс і побажав йому продуктивного та плідного терміну. Зі свого боку Міністр подякував Його Святості за теплий прийом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час їхньої зустрічі, на якій були присутні Його Ексцеленція. Посол п. Константінос Кутрас, Генеральний Консул Греції в місті, та співробітники Міністра, а від імені Патріархату Преп. митрополита Герона Халкидонського п. Еммануїла і Паносіола. М. Екклезіарх пан Аетіос, Директор Особливої ​​Патріаршої Канцелярії, мав нагоду обговорити питання спільного інтересу.

Після прибуття Міністра його привітав Паносіол у пропілеях Вселенського Патріархату. М. Протосигелла п. Теодора з кліриками Патріаршого двору. Одразу після цього разом із його супроводом вони поклонилися в Патріаршій церкві Пансепт, а про історію та священні реліквії, що зберігаються в ній, були поінформовані М. Протосигелло та Паносіол. Диякон пан Оікуменіос Аманатідіс, кодифікатор Святого і Священного Синоду.

Опівдні вих. Пан Міністр відвідав Патріарший банк.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION