Олег Прокопович, вояк з Озернянської ОТГ, став справжнім героєм, віддавши своє життя в бою захищаючи Донецьку область. Його мужність, відданість Батьківщині та цінне життя стали символом вічної пам’яті та вдячності за жертовну боротьбу за незалежність України. Вшанування героя-воїна Олега Прокоповича нагадує про важливість та мужність наших захисників, які стоять на сторожі свободи та миру.

Вшанування героїчного поступку та нагадування важливості боротьби за свободу і незалежність України

Озернянська ОТГ отримала важку втрату – Героя-Воїна Олега Прокоповича, який загинув 6-го липня, захищаючи Донецьку область від наступу ворога. Ця звістка сповнила громаду сумом, але одночасно надихнула на вшанування його героїчного вчинку.

Олег Прокопович не боявся смерті і не злякався окупанта. З великою гордістю він носив шеврони Збройних сил України, був готовий віддати своє життя за майбутнє своєї Батьківщини. Він служив в 35 Окремому Стрілецькому батальйоні, де виявився мужнім та відданим воїном.

Перед тим, як потрапити на війну, Олег Прокопович віддавався своїй пристрасті – читанню книг. Він перечитав усю бібліотеку у своєму рідному селі, наповнюючи свою цікавість до знань та розвитку.

Ця втрата стала великим ударом для Озернянської громади, але водночас вона підкреслює важливість та мужність наших захисників, які небайдуже стоять на сторожі нашої свободи та миру. Вшанування пам’яті Героя-Воїна Олега Прокоповича стає знаком вдячності та поваги до всіх, хто жертвує своїм життям заради нашої незалежності.

Ми пам’ятатимемо Олега Прокоповича як справжнього героя, чия велична пожертва неодмінно перейде в історію нації і буде закарбована на віка. Його відвага, мужність та вірність нашій Батьківщині надихатимуть нас всіх і нагадуватимуть, що варто доблесно боротися за свободу та незалежність.

Нехай Господь оберігає душу Олега Прокоповича та всіх наших новітніх Героїв, які стоять на захисті України. Нехай їхні жертви не будуть забуті, а стануть вічним символом нашої волі та незалежності.

Слава героям України – вічна і доземна пам’ять воякам!