Заступнице нашого краю, Пресвятая Богородице! Радуйся, Ти, що своїм благоволінням вінчала батьківщину нашу від давніх літ і посилаєш їй свою благодать! Не відійми від нас, Владичице, і нині милості Твоєї. Поглянь на потреби наші і поможи своїм заступництвом. Пресвятая Богородице, Покрове нашої землі, спаси нас!

Як плід чудесний Твого спасительного засіву, Господи, земля наша приносить Тобі всіх святих, що просіяли в нашій землі, їх молитвами збережи наш нарід, Многомилостивий Господи. Усі святі нашого народу, моліть Бога за нас!

Святий апостоле Андрію, святителю Миколаю, святі рівноапостольні Кириле й Мефодіє, святі Борисе і Глібе, святі Ольго і Володимире, святий благовірний Констянтине, свята благовірна Іуліаніє, свята великомученице Варваро, святителю Димитріє, святителю Іоане, святі преподобні Антоніє й Феодосіє Печерські, святі преподобні Іове і Амфілохіє , святі священномученики і всі мученики за віру, молітеся за нас і охороняйте нас від зла, від усякого гріха, від закаменілості серця, від незгоди, ненависті і злої волі, від хвороби душі і тіла, від суєт цього світу, від усяких спокус гріховних.Слава наша і похвала Ти єси, свята Ольго, бо через Тебе ми від поганства освободились. І тепер молися за людей, що їх до Бога привела єси.

Радуйся, слуго Христовий, княже великий, святий Володимире. Ти, пізнавши єдиного в Тройці Бога, нарід хрещенням повів до стіп Христа. Святі страстотерпці Борисе і Глібе, моліться за вашу вітчизну. Голод і злобу відженіть, міжусобиці й ворожнечу поборіть і викореніть їх з нашої землі, та від гріхів охороняйте нас.

Світла Євангелії проповіднику преславний святий Антоніє Печерський, Києво-Печерська лавра і всі наші монастирі, які від Тебе прийняли початок, стали світильниками віри Христової. Молитвами твоїми утверджуй у народі віру в Бога. Величаємо Тебе, святий Феодосіє Печерський, угодниче Божий. Молитвами твоїми проси, щоб сини й дочки нашої Церкви вели богоугодне життя.

Усі святі угодники божі, мученики і священномученики, наша земля і небо радіє, величаючи подвиги ваші! Ви землі нашої утвердження, ви стовпи і краса нашої Церкви! Живучи в невечернім світлі царства Божого, моліться за нас, за спасення душ наших.

Заступниками будьте всі священномученики і мученики, перед Богом за нашу батьківщину, яку ви прославили мученицьким вінцем. Навчіть синів нашої Церкви відважно віру ісповідувати. Просіть благословення Боже на нашу батьківщину, щоб утвердилася в нас віра, мир і благочестя. Сонце правди Христос послав вас, як промені , які просвічують нашу землю, угодники Божі, народу нашого світила. Душу нашого народу молитвами вашими осіяйте.

Дай нам, Боже, щоб, молитвами святого апостола Андрія, цвіло християнство в нашій Батьківщині на радість і спасення наше; щоб молитвами святих Кирила й Мефодія ми завжди мали добре священство, яке вело б нас до Христа; щоб молитвами святого Миколая наш рід жив у справедливості й любові; щоб молитвами святої Ольги наші родини росли у праведності; щоб молитвами святого Володимира провідники нашого народу були обдаровані щедрістю і справедливістю; щоб молитвами святих Бориса і Гліба братерська любов і згода володіли в нашому народі; щоб молитвами святих Антонія й Феодосія Печерських жили ми в нашій землі у мирі й достатку та блага вічні завжди цінили вище від земних; щоб молитвами усіх святих священномучеників і мучеників ми правдивим каяттям змивали наші гріхи та зберегли єдність віри.

О, Трійце Пресвята! Охороняй нашу землю й наш народ від усього зла. Господи Всемилостивий мир та благоденство даруй Україні нашій. Амінь.