Сьогодні виключною подією став протест під стінами Патріархії УАПЦ, в час коли на засідання Архієрейського Собору почали прибувати правлячі архієреї УАПЦ. Патріотично налаштована молодь з гаслами та гучномовцями, понад дві години, пікетували Патріархію УАПЦ вимагаючи  зустрічі з Блаженнішим Макарієм (Малетич), Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ та  Мстиславом Гуком, якого вважають ганьбою УАПЦ та недостойним духовного сану.

Активістами розповсюджувались листівки “ПРО ГЕЇВ В РЯСАХ: ЯК ВПІЗНАТИ ТА ЯК СТАВИТИСЯ?”

Під вікнами Патріархії УАПЦ звучали гасла недовіри до рішень Предстоятеля УАПЦ та Архієрейського Собору. Молодь відкрито засудила перебування геїв та алко-попів в лоні нашої святої церкви. Вимагали не ганьбити УАПЦ та припинити руйнування вікової церкви мучеників землі української з середини.

Посеред інших лунали заклики “УАПЦ – це церковна спільнота, яка об`єднує вірних на канонічних засадах та пошані до помісної церковної традиції українського народу”, “Ми – вірні УАПЦ – дотримуємось статуту та соборноправності” і “Автокефалія – це церква спасіння, а не політичної чи бізнесової сфери”.

Прес-служба Патріархії УАПЦ