Війна забрала ще одне молоде життя, ставши причиною глибокої скорботи. У Бахмутському районі, на Донеччині, загинув молодий солдат Володимир Батовський з села Білозірка. Він був командиром відділення кулеметного взводу 3 механізованого батальйону військової частини А4053.

Сумна втрата для Лановецької громади

Володимир Батовський віддав своє життя, отримавши поранення, які були несумісні з життям, під час виконання бойового завдання з виявлення та знищення сил противника. Його смерть стала новою втратою для Лановецької громади, яка вже багато разів переживала скорботні моменти через війну.

Ця трагічна звістка ще раз нагадує про жорстокість війни, який триває на території всієї країни. Молодий солдат віддав своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України, захищаючи свою рідну землю від загарбників.

Володимир Батовський залишив позад себе розбиті серця рідних, друзів та співвітчизників. Його самовідданість, мужність і патріотизм завжди будуть пам’ятатись і шануватись. Його втрата стала болючим ударом для спільноти, яка відчуває велику втрату кожного героя.

У ці важкі часи важливо підтримувати сім’ю загиблого воїна та проявити їм нашу вдячність і підтримку. Слова втіхи та підтримки, щирі співчуття і солідарність можуть допомогти їм у цей нелегкий період.

Смерть Володимира Батовського – це свідчення великої жертовності, яку приносять наші солдати, захищаючи нашу країну. Вони ризикують своїм життям, ставлять на перемогу України все, щоб ми могли жити у мирі і свободі. Необхідно пам’ятати кожну жертву, кожне втрачене життя і висловлювати вдячність тим, хто бореться за нашу державу.

Володимир Батовський завжди залишиться у наших серцях як герой, який віддав все заради України. Його самопожертва та мужність не мають меж, і ми повинні пам’ятати про них і продовжувати відстоювати наші ідеали і цінності.

Нехай земля буде легкою Володимирові Батовському, а родині і близьким хай Бог зниспошле силу пережити цю важку втрату. Ми завжди будемо пам’ятати про наших героїв, які несуть вогонь свободи та захищають нашу Батьківщину.