27 грудня в Курській області, виконуючи бойове завдання, загинув захисник України Віталій Степанович Процик, віддавши своє життя за свободу та суверенітет Батьківщини

Громада Тернополя в глибокій скорботі: поліг у бою в Курській області воїн-земляк Віталій Процик.

27 грудня, у Курській області, захищаючи Україну, загинув ще один Герой — Віталій Степанович Процик із Тернополя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Віталій Процик віддав своє життя за свободу Батьківщини під час виконання бойового завдання у Курській області.

Віталій — приклад патріотизму і незламності духу українських воїнів.

Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Висловлюю найщиріші співчуття сімʼї, рідним, близьким, друзям, побратимам Віталія Процика у зв’язку з цією непоправною втратою.

Низький уклін захиснику України. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Нехай спочиває з Богом…

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Віталія як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.