G8bEFZQs2io14 серпня в Кафедральному соборі Андрія Первозванного УАПЦ м. Києва, Блаженніший Макарій Митрополит Київський і всієї України Предстоятель УАПЦ очолив Божественну Літургію, під час якої було звершено Архієрейську хіротонію архимандрита Віктора (Бедя) на Єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ. Предстоятелю співслужили: Високопреосвященніший Андрій Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією; Високопреосвященніший Володимир Архієпископ Житомирський і Поліський; Високопреосвященніший Афанасій Архієпископ Харківський і Полтавський; Високопреосвященніший Мстислав Архієпископ Тернопільський, керуючий Хмельницькою єпархією. Після відпусту Блаженніший Митрополит Макарій виголосив до нового єпископа Віктора повчальне слово, після якого вручив символ архіпастирського служіння – єпископський жезл. Напередодні в Кафедральному соборі Андрія Первозванного відбувся чин наречення архимандрита Віктора (Бедя), на єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією. Наречення очолив Блаженніший Митрополит Макарій у співслужінні єпископів.
Рішенням Архієрейського собору від 3 червня 2015 р. прийнятий в УАПЦ та призначений керуючим новоутвореної Карпатської єпархії УАПЦ.
Рішенням Патріаршої ради та Архієрейського собору від 9 липня 2015 р. рекомендований та затверджений на Єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.