Митрополит Епіфаній відвідав парафію у Житомирській області, де відзначив видатних благодійників та підкреслив єдність важливу для Української Православної Церкви.

Духовне об’єднання та визнання заслуг: Митрополит Епіфаній у селищі Лугини

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні відвідав ставропігійну парафію селища Лугини Житомирської області, де очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель храму протоієрей Петро Киричевський та запрошене духовенство. На малому вході Блаженнійший владика відзначив протоієрея Миколая Трібушка правом носіння хреста з прикрасами, а священника Петра Киричевського підніс до сану протоієрея.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також Митрополит Епіфаній відзначив благодійників церковними нагородами і, вручаючи настоятелю храму протоієрею Петру Киричевському іменний хрест Предстоятеля, звернувся безпосередньо до нього:

«Ви проявили силу волі і засвідчили, що немає перепон для того, щоби бути разом в єдиній визнаній автокефальній Українській Православній Церкві. А особливо – у час таких випробувань, коли наш сусід-ворог хоче нас поневолити, хоче нас фізично знищити. Тому ми єднаємось, ми разом в єдиній великій православній родині. Дякуємо Богові і просимо в Нього благословення на наші прийдешні дні. І нехай Господь дає вам, отче, благословення на довгі та щасливі роки життя і далі опікуватися цією прекрасною громадою, якою Ви опікуєтесь вже не одне десятиліття».

На завершення свого візиту Блаженнійший владика звершив заупокійну молитву біля меморіалу загиблим захисникам України, який розташований у центрі селища.