Стаття описує святкування тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, на яке зібралися члени Київської православної богословської академії, щоб привітати Предстоятеля Церкви та побажати йому благословенних років життя та Божої підтримки.

Святкові вітання від Київської православної богословської академії до Блаженнішого Митрополита Епіфанія

НАШ ТЕЛЕГРАМ

12 травня 2024 року вся повнота помісної Української Православної Церкви відзначала свято тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. З цієї нагоди ректор і колектив Київської православної богословської академії щиро вітали Предстоятеля Церкви.

Професор протоієрей Олександр Трофимлюк в своєму вітальному слові висловив подяку Блаженнішому Митрополиту за стійку опіку над академією та побажав йому довгих і благословенних років життя, а також Божої підтримки в архіпастирському служінні.

Зі свого боку, Предстоятель Української Православної Церкви віддячив гостям за привітання та добрі побажання.

Це свято відзначається як важлива подія в житті Церкви, де висловлюються побажання і високі оцінки за терплячість, мудрість і духовне лідерство Предстоятеля.

Бажаємо Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію міцного здоров’я, мудрості та невичерпної Божої благодаті у його високій місії духовного провідника.

ДЖЕРЕЛО