Місто Тернопіль оплакує втрату 30-річного Героя, Данилюка Олександра Олександровича, який віддал своє життя за Перемогу на власній землі. Загибель сталася 6 серпня під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Міський голова Сергій Надал висловив співчуття родині та оголосив дати панахиди та похорону

Сумна звістка про загибель молодого Героя Данилюка Олександра Олександровича (15.10.1992 р.н.) потрясла місто Тернопіль та всю Тернопільщину. Його життя обірвалося 6 серпня під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Міський голова Тернополя, Сергій Надал, висловив своє глибоке співчуття родині та близьким загиблого воїна. У своєму заявленні він сказав: “Жахлива звістка надійшла до нашої громади. Віддав своє життя за Перемогу на нашій землі Данилюк Олександр Олександрович. Панахида за нашим Героєм відбудеться у понеділок, 18 вересня о 18 годині у Домі печалі на вулиці Микулинецькій. Тернопіль проведе в останню путь Данилюка Олександра 19 вересня об 11 годині. Щиро співчуваємо родині та близьким Героя. Царство небесне нашому захиснику. Вічна та світла йому пам’ять!”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Тернополяни та всі українці об’єднуються у спільному горі за цим втраченим життям та висловлюють свою вдячність за мужність та відданість Героя. Нехай він спочиває в мирі.