Братія Духовного Центру під керівництвом протоієрея Миколая Зінкевича вчора помолилась разом із просвітянами за волю та незалежність України. В рамках відзначення 155-річчя Товариства “Просвіта” висловлено найкращі побажання миру та злагоди, а також визнано вагомий внесок волонтерки Оксани Зінкевич у розвиток культури та волонтерського руху.

Духовний Центр Тернополя об’єднався у молитві за мир та захисників, відзначаючи велике ювілейне свято

Вчора, братія Духовного Центру на чолі з протоієреєм Миколаєм Зінкевич – духівником Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, помолилась разом із просвітянами за воїнів, волонтерів, медиків і всіх хто бореться за волю та незалежність нашої Батьківщини України.

Після завершення молитви протоієрей Миколай Зінкевич привітав Товариство “Просвіта”, висловивши найкращі побажання миру та злагоди. Також він висловив надію на якнайшвидше повернення додому захисників та захисниць, а також настання великого свята – Перемоги.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Окрему увагу звернули на діяльність матінки Оксани Зінкевич – волонтерки, співзасновниці клубу “Галицьке Вариво”. Присутні висловили їй подяку за активність, патріотизм і вагомий внесок у розвиток культури, мистецтва та волонтерського руху Тернополя та Тернопільщини. Матінка отримала визнання за просвітницьку діяльність, популяризацію національних цінностей, а також за допомогу в зборі коштів на потреби 105-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ в рамках благодійної акції “Усе для Перемоги!” та з нагоди 155-річчя Товариства “Просвіта” в Україні.

Джерело: Свято Троїцький Духовний Центр