Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з генерал-лейтенантом Юрієм Содолем для обговорення ситуації щодо протидії російській окупації та підтримки українських військовослужбовців.

Зустріч предстоятеля Церкви з військовим керівником: молитва та підтримка в боротьбі за свободу

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з командувачем Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенантом Юрієм Содолем.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сторони обговорили ситуацію щодо протидії повномасштабному нападу російських окупантів, важливість інституту капеланського служіння та духовно-психологічну підтримку і реабілітацію тих українських військовослужбовців, які цього особливо потребують.

«Ми молимося і усіляко підтримуємо вас – наших воїнів, адже ви стоїте на передньому краї боротьби проти того зла, яке прагне поневолити, або винищити нас, як народ. Господь дарував нам свободу і наш дім – Україну. Тож обороняючи наш народ, нашу свободу, землю та цінності, ви звершуєте по справжньому благородне і жертовне служіння», – сказав Предстоятель Православної Церкви України.

Окрім того, Митрополит Епіфаній закликав на українських воїнів Боже благословення та побажав їм сил, наснаги, успіху та перемоги.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України