Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив глибоке співчуття з приводу трагедії в Одесі, викликаної російською терористичною атакою. У своєму зверненні він висловив надію на зупинку жорстокої війни та закликав до молитви за загиблих.

Патріарх Філарет закликає до молитви та співчуття за жертвами російської агресії

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу загибелі людей через російську терористичну атаку в Одесі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Сумна звістка з рідної моєму серцю Одеси викликає невимовний біль через загибель невинних мирних людей. Російський терор проти України забрав життя у дванадцяти українців, серед яких п’ять маленьких дітей. Серце обливається кров’ю через те, що майбутній цвіт українського народу знищується російською агресією.

Возможно, это изображение 7 человек и текст

Невинна кров загиблих діток та їхніх батьків лежить на руках російських військових злочинців і всіх росіян, які підтримують цю безумну війну, окупацію, вбивства мирних людей.

Нехай Господь зупинить цю жорстоку війну, що має на меті знищити нашу державність та поневолити український народ. Будемо мати тверду віру і покладати надію на Всемогутнього Бога, Який є джерелом правди і добра та не полишить наш український народ у біді.

Висловлюю щирі співчуття всім, хто втратив своїх рідних, близьких та друзів. Молюсь і розділяю разом з ними біль та сльози. Закликаю всіх вірних до молитви за упокоєння душ невинно вбитих. Нехай Господь прийме їх у свої блаженні оселі, а нам подасть справедливий мир і перемогу над злом» – сказав у своєму співчутті Патріарх Філарет.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України