“Ми маємо уже визнану українську православну церкву. Згідно з соціологічними опитуваннями, ми знаємо, що тільки 4% населення України підтримують російську православну церкву. Цей процес переходу до єдиної Православної церкви України є незворотнім. Потрібно трішки потерпіти”, – сказав Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній, розповів про незворотний процес об’єднання

Митрополит Київський і всієї України, Епіфаній, під час зустрічі з журналістами в Києві оголосив, що Києво-Печерська і Почаївська лаври, які зараз перебувають під юрисдикцією Української православної церкви Московського патріархату, приєднаються до Єдиної Православної церкви України.

Згідно з Епіфанієвими словами, українська православна церква вже має визнання, а соціологічні дослідження показують, що лише 4% населення України підтримують російську православну церкву. Процес об’єднання є незворотнім, і хоча потрібно трохи почекати, він набуває свого розгортання.

Ключові слова: Києво-Печерська лавра, Почаївська лавра, Єдина Православна церква України, українська православна церква, об’єднання, митрополит Епіфаній.

Джерело – УКРІНФОРМ