Добровільно очолив «податкову інспекцію ЛНР», за колабораціонізм судитимуть жителя Луганщини. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

У рамках спеціального досудового розслідування прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Луганської області, обвинуваченого у добровільному зайнятті громадянином України посади у незаконному органі влади, створеному в окупаційній адміністрації держави-агресора (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Розслідуванням встановлено, що громадянин України пішов на співпрацю з ворогом, обійнявши посаду начальника «Старобільської об’єднаної державної податкової інспекції ЛНР» на окупованій території Луганщини. Чоловік з метою отримання відповідних владних повноважень у місті та за власним бажанням виконував завдання, покладені на нього представниками окупаційної адміністрації держави-агресора.

Розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.

Спочатку шахрая Тихона-Петранюка ще у 2011 році розшукували правоохоронці Луганщини, яка ще не була під окупацією ворога.

А пізніше Службою безпеки України у межах відкритого кримінального провадження щодо громадянина Петранюка Тараса Івановича, (19.10.1976 р. н., Івано-Франківська обл., м. Коломия), архієпископа Тихона, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 111 КК України (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

Тож, оскільки Лугандонських посібників наздогнала прокуратура в Тернополі та скеровує справи до суду, логічним буде питання до святого і пухнастого Петранюка Тараса Івановича, випущеного свого часу під заставу — куди тепер побіжить Луганський і Старобільський, Тернопільський і Бучацький, Одеський і Чорноморський владика ТИХОН-ФЕРЗЬ?

ДАЛІ БУДЕ…

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ