Завтра, 10 серпня, в місті Борщеві Тернопільської області відбудеться остання зустріч з Любомиром Прудивусом – героєм та вірним захисником нашої країни. Він віддав своє життя за Україну, а його пам’ять завжди буде жити в серцях тих, хто вшановує його внесок у боротьбу за свободу та незалежність.

Тернопільщина сумує за загиблим бійцем, який віддав своє життя за Україну та приспускає стяги

Завтра, 10 серпня, на Тернопільщині зберуться тисячі людей, щоб провести в останню путь з героя Любомира Прудивуса, який віддав своє життя захищаючи незалежність та безпеку нашої країни. Ця трагічна подія вразила серця українців, але спільнота готова вшанувати його пам’ять та підтримати рідних і близьких у цей скорботний момент.

Любомир Прудивус – це ім’я, яке стало символом мужності, патріотизму та відданості вітчизні. Він народився в селі Залісся Іване-Пустенської територіальної громади малої батьківщини полеглого.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його життєвий шлях об’єднався з війною – війною за нашу свободу та незалежність. Він віддав себе служінню у Збройних Силах України, гідно та мужньо захищаючи рідний край від зовнішнього ворога. Любомир пішов на війну з великим прагненням відстояти українські цінності, і його жертовність та відданість нині стали прикладом для всіх нас.

Зустріч Героя на щиті відбудеться о 09.00 год. біля церкви Верховних Апостолів Петра і Павла в місті Борщеві. Тисячі людей, ветерани, представники влади та місцевої громади зберуться в одну громаду, щоб віддати шану і вшанувати пам’ять про Любомира та всіх героїв, що захищають нашу землю.

“Вічна пам’ять Герою сьогодення”, – так висловили своє співчуття місцеві владні структури. Україна не забуде Любомира Прудивуса та його внесок у відстоювання наших цінностей та незалежності.