Копичинецька міська рада з сумом оголосила про загибель Крушельницького Андрія Миколайовича, відважного борця за незалежність України. Втрата цього молодого патріота, який помер у бою біля Північного населеного пункту Донецької області, стала великим ударом для Тернопільщини. Його самопожертва та героїзм нагадують нам про величезну ціну, яку платять наші герої, захищаючи нашу свободу та незалежність. Ми згадуємо Андрія Миколайовича з повагою та пам’яттю, запалюючи свічки пам’яті та вшановуючи його непохитну вірність Батьківщині. Нехай вічна слава супроводжує його та всіх героїв, які жертвують своїм життям заради нашої країни.

Втрата героя: Крушельницький Андрій Миколайович – справжній патріот, що віддав життя за Україну

Тернопільщина знову занурена у скорботу та горе. З важким серцем ми дізнаємося про загибель відважного борця за незалежність України, Крушельницького Андрія Миколайовича.

Трагічну звістку повідомила Копичинецька міська рада, яка з великим сумом оголосила про втрату героя. Під час проведення бойових дій біля населеного пункту Північне в Донецькій області, 5 червня 2023 року, втратили своє життя воїн Андрій Миколайович Крушельницький, справжній патріот та гідний представник села Яблунів, що входить до Копичинецької громади. Він народився у 1999 році.

Ця віддана Батьківщині душа віддала своє життя, захищаючи ідеали і цінності нашої країни. Його самопожертва та героїзм надзвичайно торкають серця всіх, хто відчуває глибоку повагу до воїнів, що стоять на захисті України.

Ми разом з громадою Копичинецької міської ради розділяємо біль і скорботу з рідними, близькими та друзями Андрія Миколайовича. Світла пам’ять про нього буде жити в наших серцях назавжди.

Ця втрата є нагадуванням про велику ціну, яку платять наші герої, захищаючи нашу свободу та незалежність. Їх відвага та самопожертва варта нашої повної підтримки та визнання. Ми маємо пам’ятати та шанувати їхню непохитну вірність і мужність.

На знак нашої поваги до Андрія Миколайовича та всіх, хто віддав своє життя за Україну, запалімо свічки пам’яті. Нехай їх вогонь нагадує нам про величезний жертовний вклад цих героїв у наше майбутнє.

Завжди пам’ятатимемо та шануватимемо наших героїв, які завжди будуть жити в наших серцях. Нехай вічна слава супроводжує Крушельницького Андріяю Миколайовича та всіх героїв, які стоять на сторожі в небі нашої свободи та миру.