Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у тернопільському Свято-Пантелеймонівському храмі. Разом із архієреєм молилися настоятель храму протоієрей Михаїл Бугай та клірик храму протоієрей Сергій Росіцький. Великий покаянний канон читається протягом чотирьох днів на початку Великого посту, і його зміст спонукає віруючих до роздумів над власним життям, схиляючи до покаяння.

Богослужіння відбулося у тернопільському Свято-Пантелеймонівському храмі.

2 березня 2023 року, в четвер першої седмиці Великого посту, Високопреосвященнійший Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Велике повечір’я в тернопільському Свято-Пантелеймонівському храмі. Під час богослужіння читалась четверта частина Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Разом з Владикою молилися настоятель храму протоієрей Михаїл Бугай та клірик храму протоієрей Сергій Росіцький. Згідно зі святими обрядами Православної Церкви, на початку Великого посту, протягом чотирьох днів читається Великий покаянний канон. Цей канон відомий своєю особливістю, що пробуджує у віруючих духовне покаяння та змінює їхнє життя.

Сам канон представляє собою розмову людини зі своєю душею та містить різноманітні епізоди зі Старого і Нового Завітів. Ці захоплюючі історії навчають нас про справедливість, милосердя та прощення. Вони спонукають нас до самопізнання та роздумів над нашим життям, змушуючи нас знайти силу зробити крок до покаяння.

Це богослужіння було дуже важливим для віруючих, які хочуть підготуватися до святкування Великодня та очистити свої душі перед Господом. Нехай Всевишній надасть нам силу продовжувати наші духовні зусилля та направляє нас на правильний шлях. Амінь.