У неділю сиропусну, перед Великим постом, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив Божественну літургію та рукоположив нового диякона. У молитвах прозвучали прохання за захисників України, владу та народ, а також за спокій душ усіх полеглих за Батьківщину та мирних жителів. Неділя сиропусна є останньою перед Великим постом і підготовлює нас до духовного відновлення шляхом молитви та прохання прощення і прощення один одного.

Митрополит Нестор рукоположив нового диякона на неділі сиропусній

У ці дні перед початком Великого посту, ми, православні християни, звертаємося до Господа з молитвами і проханнями. У неділю сиропусну, яка є останньою перед Великим постом, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відправив Божественну літургію у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м.Тернополя.

Під час церковної служби, ми молилися за наших військових, які захищають Україну, за нашу владу і наш народ. Також, ми молилися за спокій душ усіх полеглих захисників Батьківщини і мирних жителів. Ці молитви є невід’ємною частиною нашої віри і підтримки наших співвітчизників у цей складний час.

Архіпастир Тернопільського і Кременецького краю, митрополит Нестор, виконав ще один важливий обряд – рукоположив диякона Миколу Карпця з Київської православної богословської академії. Цей молодий чоловік обрав свій шлях, щоб служити народу і бути присутнім, як духовний провідник у важкий момент для нашої України.

Після церковної служби, митрополит Нестор благословив присутніх у храмі. Нехай Бог підтримує наші молитви і допомагає нам увійти у Великий пост з чистим серцем і мирним духом. Нехай Господь благословить наш народ і захистить наших захисників. Віримо в те, що Бог завжди з нами і допоможе нам у наших складних часах.