9 січня 2024 року родини полеглих, безвісти зниклих та полонених захисників України зустрілися з Святійшим Патріархом Філаретом для висловлення вдячності за його підтримку протягом війни та отримання словесної підтримки під час Різдвяних свят.

Висловлення вдячності та підтримки від релігійного лідера важко переживаючим втрату родинам

9 січня 2024 року до Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета завітали родини полеглих, безвісти зниклих, полонених захисників України та героїв Небесної Сотні, щоб привітати із Різдвяними святами та висловити слова вдячності за постійну підтримку як воїнів, так і їх рідних протягом важких років війни, починаючи ще з 2014 року.

В ці дні сімʼям наших захисників особливо важко, адже світло таких величних свят обрамлене і горем втрат, очікуванням на повернення та знайдення найрідніших, звільнення полонених. Матері, дружини воїнів під час привітання Святійшого ще раз наголосили на важливості підтримки, яку вони відчувають та памʼяті як про полеглих, так і живих захисників, а також подякували Патріарху за молитви та добрі справи в імʼя України та мирного майбутнього!

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Патріарх подякував родинам за привітання та їх незламну віру і боротьбу: «Дякую вам за теплі та щирі різдвяні вітання, які додають наснаги і надалі робити все заради перемоги, повернення наших захисників та постійної молитви за душі тих, хто життя віддав за Батьківщину”.

На завершення зустрічі Святійший Патріарх Філарет вручив родинам захисників памʼятні подарунки та закликав на них Боже благословення.