Архієпископ Митрофан в інтерв’ю Харківському прес-клубу ділиться своїми думками про розвиток Харківської єпархії Православної Церкви України. Він наголошує на суспільному запиті щодо зростання церкви та активізації служіння, але вказує, що не всі методи прийнятні. Архієрей також пояснює стратегію утворення нових парафій там, де є бажання людей, і розповідає про капеланське служіння та міжконфесійні відносини в умовах війни.

Архієрей розкриває важливі відомості про сучасне життя церкви, відмовляючись від методів захоплення московських парафій

Пастир має залишатися зі своєю паствою»: інтерв’ю архієпископа Митрофана

Наприкінці січня архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан дав інтерв’ю Харківському прес-клубу. Запис тривалістю 40 хвилин уже з’явився в соціальних мережах.

Владика розповів про сьогодення Харківської єпархії Православної Церкви України та перспективи її розвитку. Архієрей наголосив на суспільному запиті щодо зростання ПЦУ та активізації її служіння, але попередив, що не всі пропоновані методи є прийнятними для церкви. «Ми ідем тим шляхом, що ми не захоплюємо московських парафій, які ще тут є. Ми утворюємо нові парафії там, де люди бажають», – пояснив він.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Керуючий єпархією розповів про капеланське служіння слобожанських священників, свій досвід спілкування з людьми на деокупованих територіях Харківщини, міжконфесійні відносини в умовах війни, правильну реакцію на російські обстріли тощо.