Єрарх УПЦ (в єдності з Московським патріархатом), митрополит в Банченах Лонгін (Жар) 4 грудня закликав вірян не звертати уваги на дії влади і СБУ, а просто “молитися, любити своїх ближніх і служити Господу”.

Єрарх чомусь вважає, що знешкодження колаборантів в рясах це – боротьба із Церквою. Відео із його словами опубліковане в Ютубі.

Також єрарх заявив, УПЦ Московського патріархату має тисячолітню історію, а новостворені “церкви” – церкви Антихриста.

Крім цього Лонгін чогось вважає, що контррозвідувальні безпекові заходи СБУ мають на мені забрати Церкву і віру.

“Усіх нас не вб’ють, адже Україна вся православна, вб’ють – не залишиться нашої країни. Спасибі нашій державі за те, що хоче забрати в нас найдорожче – Церкву і віру, тільки нічого не вийде! <…> Ніхто не може перемогти Бога і Церкву Божу”, – сказав Лонгін.

Митрополит УПЦ МП в Банченах закликав вірян молитися за Онуфрій (Берзовського).

Як тільки українська влада намагається нейтралізувати гібридний шкідливий вплив російської федерації на Україну через УПЦ МП, то в цій організації починають кричати про “гоніння на Церкву”. Підкреслимо, що ні Українська влада ні влада України не забороняє проводити богослужіння для УПЦ МП, не забороняє виголошувати проповіді духовенству. Йде мова про заборону колаборантів в рясах і шкідливих агітаційних матеріалів та пісень про “матушку Русь”.

Варто також нагадати, що СБУ у межах відкритого кримінального провадження щодо архієпископа Тихона, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України), громадянина Петранюка Тараса Івановича, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 111 КК України (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента Ферзя-Петранюка, завербованого органами «державної безпеки» так званої «Луганської народної республіки» з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі