Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському православному молодіжному таборі “Вірля”, що відбудеться з 15 по 23 липня 2023 року на хуторі Вірля. Реєстрація вже відкрита, тож поспішайте заповнити форму заявки та приєднатися до нашої молодіжної спільноти! Учасники отримають неповторну можливість вдосконалити свої духовні навички, провести час у спортивних та інтелектуальних забавах, взяти участь у майстернях, співах та духовних бесідах. Місця обмежені, тому не зволікайте і зареєструйтесь вже зараз!

Долучайтеся до незабутнього духовного досвіду та виховання в Тернопільській області.

Оголошення

З благословенням митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора, запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському православному молодіжному таборі “Вірля”, який відбудеться на хуторі Вірля, що знаходиться в Кременецькому районі Тернопільської області. Табір триватиме з 15 по 23 липня.

Метою нашого табору є духовне навчання та виховання православної молоді України, надання підтримки молодим людям у їх духовному розвитку та здобуванні нових знань про Бога та Православну віру.

Програма табору включає ранкові та вечірні молитви, плавання, спортивні та інтелектуальні ігри, майстерні заняття, співи, духовні бесіди зі священиками та ватри.

Дати проведення табору: з 15 по 23 липня 2023 року.

Табір відкритий для молоді віком від 15 років!

Дедлайн для заявок: 18 червня 2023 року.

Кількість місць обмежена, тому поспішайте!

Для реєстрації у таборі, будь ласка, заповніть форму заявки за посиланням:

https://forms.gle/9hSsSP5M2GCznLoV9

Якщо у вас виникнуть будь-які питання або вам потрібна додаткова інформація, звертайтеся за телефоном: +380983728959 або надсилайте листа на електронну адресу virlya@cerkva.te.ua.

Православний молодіжний табір “Вірля-2023” чекає на молодь України!

Приєднуйтесь до нас і отримайте незабутні враження та духовні знання!