Український народ сумує за загибеллю Олега Барни, який віддав своє життя в боротьбі за територіальну цілісність та незалежність країни. Прощання з полеглим відбудеться завтра, 21 квітня 2023 року, о 11:00 у Михайлівському Золотоверхому соборі в м. Києві, а поховання – на рідній Тернопільщині. Ця трагедія нагадує нам про важливість мирного життя та єдності в Україні, а також про необхідність поваги та підтримки воїнів та їхніх сімей. Пам’ять про Олега Барну та інших героїв, які віддали своє життя за Україну, має залишатися з нами назавжди.

Прощання з Олегом Барною – колишнім народним депутатом України та героєм, який віддав своє життя за Україну

Оголошення:

Шановні громадяни!

З великим жалем повідомляємо, що в нашій країні загинув Олег Барна – колишній народний депутат України та герой, який віддав своє життя за Україну. Ця втрата стала справжньою трагедією для всієї Української нації.

Прощання з Олегом Барною відбудеться завтра, 21 квітня 2023 року, о 11:00 у Михайлівському Золотоверхому соборі в м. Києві, 12:30 – прощання з Героєм відбудеться на Майдані Незалежності (м. Київ).

Поховання полеглого воїна Олега Барни відбудеться на рідній Тернопільщині наступними днями:

  • 22 квітня 2023 р. 9:00 – Поминальна служба в Університетській Церкві Святої Софії Премудрості Божої (вул. Винниченка, м. Тернопіль)
  • 22 квітня 2023 р. о 12:00 – Відправа в Гарнізонному храмі м. Чорткова – Соборі Петра і Павла
  • 22 квітня 2023 р. о 19:00 – Парастас в с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області
  • 23 квітня 2023 р. о 14:00 – Чин Похорону в Церкві Преображення Господнього (с. Білобожниця).

Це трагедія нагадує нам про важливість мирного життя та єдності в Україні. Також вона наголошує на необхідності поваги та підтримки воїнів та їхніх сімей.

Запам’ятаймо Олега Барну як справжнього героя та пам’ятаймо про тих, хто віддали своє життя за нашу країну. Нехай їхні подвиги завжди залишаються з нами та надихають нас на подальші звершення.

Скорбимо разом із рідними та близькими Олега Барни та всієї української громади.

Джерело – Українська православна церква