Вперше за півроку роботи фандрайзингової платформи UNITED24 6 її амбасадорів одночасно оголосили про спільну благодійну акцію. Андрій Шевченко, Олександр Усик, Скотт Келлі, Еліна Світоліна, Лів Шрайбер і Тімоті Снайдер об’єдналися, щоб зібрати кошти на генератори, які будуть використовуватися для електропостачання українських лікарень. Приєднуйтеся до збору коштів і змінюйте цих хоробрих чоловіків та жінок, які рятують життя в темряві.

10 жовтня Росія завдала найсильнішого удару по енергомережі України, залишивши без світла 10 мільйонів людей. Використовуючи ракети та іранські безпілотники, терористична держава завдала шкоди майже 50% енергетичної інфраструктури України. Це призвело до аварійних відключень електроенергії в кожному регіоні, в результаті чого будинки, підприємства, лікарні та інша громадська інфраструктура залишилися без освітлення, опалення, підключення до Інтернету та водопостачання.

Амбасадори UNITED24 збирають кошти на 1000 генераторів для живлення українських лікарень. Через постійні атаки на енергетичну інфраструктуру українським лікарям доводиться рятувати життя та проводити складні операції за допомогою ліхтарика.

Володимир Зеленський подякував послам: «Сьогодні дуже важливо, щоб світ залишався єдиним у підтримці України, щоб допомогти їй пережити ці важкі часи. Жахлива війна проти нашої країни триває. З наближенням зими ми стикаємося з новими викликами у зв’язку з Росією. терористичні атаки на інфраструктуру, насамперед в енергетиці, – наголосив Президент. – Але я на сто відсотків впевнений, що ми переможемо».