У Тернополі відбувся захід, присвячений 209-тій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Місцеві мешканці вшанували пам’ять великого українського поета, поклавши квіти до його пам’ятника та читаючи його вірші. Священнослужителі також взяли участь у заході, відправивши молебень в пам’ять про Кобзаря. Учасники заходу наголосили на актуальності творів поета в часи російсько-української війни та надихаються ними на творення подвигів та перемогу.

Місцеві мешканці поклали квіти до пам’ятника Кобзарю та читали його вірші.

209-ту річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета та генія народу, вшанували у Тернополі.

Місцеві мешканці поклали квіти до пам’ятника Кобзарю, читали його вірші та співали пісні. Священнослужителі відправили молебень в пам’ять про поета.

До заходу долучився начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш, який зауважив, що слова Кобзаря живуть у серці кожного свідомого українця.

Володимир Труш наголосив, що в часи російсько-української війни, твори Тараса Шевченка, де він пробуджував любов до Вітчизни та ненависть до ворогів, надзвичайно актуальні. Вони надихають українців на творення подвигів та рух до перемоги. «Слава Україні! Слава героям!», – додав він.

Тілько ворог, що сміється…
Смійся, лютий враже!
Та не дуже, бо все гине –
Слава не поляже;
Не поляже, а розкаже,
Що діялося в світі,
Чия правда, чия кривда
І чиї ми діти.
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От, де люде, наша слава,
Слава України!

Т.Г.Шевченко