Молодший сержант Сергій Козак, який захищав Україну, загинув у Донецькій області під час виконання бойового завдання. Тернопіль і весь країна сумують за цим героєм.

Тернопіль обіймає Героя і висловлює співчуття рідним

Сьогодні Тернопіль отримав скорботну звістку про героїчну втрату – молодший сержант Сергій Козак, який захищав незалежність та безпеку України, загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Про цю трагедію повідомив міський голова Тернополя Сергій Надалі, висловивши найщиріше співчуття рідним та близьким Героя. В повідомленні говориться: “З глибоким сумом повідомляємо, що захищаючи нашу рідну землю, загинув молодший сержант Козак Сергій Андрійович (15.07.1969 р.н.). Його життя обірвалося 1 вересня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя! Царство небесне нашому захиснику. Вічна йому пам’ять!”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сергій Козак віддав своє життя заради миру і безпеки України, і його втрата є невимовною втратою для рідних, друзів та всього українського народу. Тернопіль обіймає Героя в своїй скорботі і висловлює щиру вдячність за його відвагу та відданість Батьківщині.

Герої не вмирають, і пам’ять про Сергія Козака завжди буде живою серед нас.