Учора в Тернопільській області відбулися урочисті похорони Сергія Леськіва, військового Збройних Сил України, якому невдовзі мало б виповнитися 50 років. Загиблий воїн був відомим своїми золотими руками, вмінням радити будь-якому виду транспорту і бездоганним ремонтом. Його прощалися не лише односельці, але й автомобілі, на яких він колишній час працював. Родина і друзі зібралися не на святкування 50-річчя, а на прощання з улюбленим героєм, який віддав своє життя на захист Батьківщини.

Слава та вічна пам’ять українському герою, якому мало б виповнитися 50 років

Учора, 13 червня, на Тернопільщині відбулися військові похорони воїна Збройних Сил України Сергія Леськіва, якому невдовзі мало б виповнитися 50 років.

Сергій Леськів народився в Кам’янці та служив у ремонтно-відновлювальному батальйоні. Під час бойових дій на фронті отримав серйозні контузії. 11 червня серце цього відважного воїна перестало битися.

Сільське населення прийшло проводити Сергія в останню путь, але його прощалися не лише односельці. З плачучими клаксонами припаркувалися його три автомобілі, на яких він працював до війни в компанії “Медобори”. Немає людини, яка б у цей момент не зронила сльози, серця переживали біль від звуків цих машин, що теж прощалися зі своїм люблячим власником, зазначено в дописі селищної ради.

Побратими відзначили, що загиблий воїн мав золоті руки, оскільки будь-яке транспортне засоби, яке він відремонтував, вирушало з місця бездоганно і без проблем. “Він багато мандрував по зоні бойових дій, де завжди було багато роботи, оскільки техніка часто виходила з ладу. Але Сергій вміло радив кожному виду транспорту, вправно виправляючи несправності”, – згадують його бойові товариші.

З невеликим відсотком днів до свого 50-річчя, Сергій мріяв зібрати родину на святкування, але не знав, що випаде зібратися не для веселощів, а для прощання.

Слава та вічна пам’ять українському воїну, Сергію Леськіву, який віддав своє життя на захист Батьківщини.