У соцмережах з’явилася сумна звістка – під час стрілецького бою на Донецькому напрямку загинув солдат Воляницький Юрій Лук’янович з Тернопільщини. Герой під час виконання службових обов’язків віддав життя за Україну. Рідним і близьким Юрія висловлюють щирі співчуття.

Солдат Воляницький Юрій Лук’янович віддав життя за Україну під час ворожих наступальних дій

На Тернопільщині загинув солдат, який віддав життя за Україну

Сумну звістку про загибель солдата Воляницького Юрія Лук’яновича під час боїв на Донецькому напрямку оголосили на Facebook-сторінці Вишнівецької ТГ. Юрій Лук’янович, 1976 р.н., мешканець смт Вишнівець, помер, виконуючи свій військовий обов’язок. Його земляки висловлюють щире співчуття рідним та близьким загиблого Героя і схиляють голови в глибокій шані перед його подвигом. Деталі зустрічі тіла солдата та поховання будуть повідомлені додатково.
Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці Вишнівецької ТГ.

“Трагічна звістка сьогодні прийшла у Вишнівецьку громаду: 25 лютого, під час стрілецького бою в ході ворожих наступальних дій на Донецькому напрямку, загинув наш земляк, мешканець смт Вишнівець, солдат Воляницький Юрій Лук’янович, 1976 р.н. Схиляємо голови в глибокій шані перед подвигом нашого Героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Юрія. Вічна пам’ять та слава! Про зустріч тіла нашого Захисника та чин поховання повідомимо додатково”, – йдеться у дописі.