Трагічна втрата Дмитра Ігоровича Чечика: Герой, що захищав рідну землю.
Уродженець села Ходаки Шумської громади загинув 24 березня 2023 року в бою з ворогом, виконуючи свій військовий обов’язок як заступник командира танкового батальйону. Ця втрата стала приводом для підсилення почуття патріотизму та поваги до полеглих воїнів в Україні. Рідні, друзі та колеги пам’ятатимуть Дмитра як надійного побратима та турботливого сина, внука та брата. Але загибель молодого Героя повинна нагадувати кожному з нас про велику жертву, яку приносять наші воїни, захищаючи Україну.

Пам’ять про героя вічно житиме в серцях рідних, друзів та колег

Трагічна втрата Дмитра Ігоровича Чечика, уродженця села Ходаки Шумської громади, ще раз стала приводом для гострого відчуття патріотизму та поваги до полеглих воїнів в Україні. 24 березня 2023 року Дмитро загинув у бою з ворогом, виконуючи свій військовий обов’язок як заступник командира танкового батальйону.

Сумну новину про загибель Дмитра Ігоровича повідомив у мережі Facebook міський голова Шумська Вадим Боярський. У своїй заяві він наголошує, що Україна втратила ще одного Героя, який без вагань обрав військову професію для захисту рідної землі.

Дмитро був відомий своїми добрими якостями – веселим, щирим та товариським. Він був надійним та справедливим побратимом, турботливим сином, внуком та братом. Його загибель – велика втрата для рідних та друзів, а також для всієї Української армії та країни в цілому.

Проте, ця втрата може стати приводом для того, щоб ще більше загострити почуття патріотизму та поваги до полеглих воїнів. Кожен з нас повинен пам’ятати тих, хто віддає своє життя за нашу країну, і шанувати їхню пам’ять. Можливо, місцева влада могла б створити спеціальний меморіал, який би нагадував всім про велику жертву, яку приносять наші воїни, захищаючи Україну.

Нехай загибель Дмитра Ігоровича Чечика стане приводом для українців ще ревніше молитись за всіх воїнів-захисників та захісниць, що зараз перебувають на фронті. Слава новітнім героям України! Слава Україні! Ніколи не пробачимо….