Спеціаліст розвідки Василь Сімора, житель села Весела Дунаївського старостинського округу, Тернопільщина, загинув у віці 44 роки в Запорізькій області під час служби на фронті. Його відділення розвідки спеціального призначення 1 батальйону спеціального призначення було запеклою складовою армійської оборони України. Герой залишив за собою незабутнє слідження в серцях тих, кого він захищав. Деталі щодо поховання будуть оголошені пізніше.

Воїн, який захищав Україну, покинув нас у Запорізькій області

Україна знову втратила свого сина, Василя Сімору, військового, який безстрашно стояв на фронті, захищаючи нашу країну від зовнішніх загроз. Звістка про його трагічну загибель прийшла як удар по серцю для рідних і близьких.

44-річний Василь Сімора був молодшим сержантом і командиром розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення 1 батальйону спеціального призначення. Він народився у 1979 році і був жителем села Весела Дунаївського старостинського округу, Тернопільська область. Василь Сімора був справжнім Героєм і патріотом України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця втрата стала болісною для всієї країни, адже Василь був частиною великої родини ветеранів розвідки України. Його відділення виконувало найважливіші завдання на фронті і боролося за мир та безпеку України. Його сміливість і відданість завданню служили прикладом для інших.

До великої шкоди України, Василь Сімора покинув нас трагічно в Запорізькій області. Деталі щодо дати і часу поховання Героя будуть повідомлені додатково.

Василь Сімора залишив незабутнє слідження в серцях тих, кого він захищав. Його втрата нагадує нам про ціну свободи та миру, і ми завжди будемо пам’ятати його мужність і жертовність.