Смерть молодого солдата Бутрина Романа Васильовича, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії, викликала шок та сум у громаді. Третій відділ Чортківського РТЦК та СП підкреслює його самовідданість та героїчний внесок у захист рідної землі.

Солдат Бутрин Роман Васильович віддав життя в боротьбі за мир і незалежність

Трагічна Втрата: Молодий Захисник з Бучаччини Героїчно поліг перед натиском Російської Агресії

Сумна звістка про загибель молодого захисника, солдата Бутрина Романа Васильовича, з села Зелена на Бучаччині, шокувала об’єднану громаду. 17 січня 2024 року, під час виконання свого військового обов’язку в зоні оборони біля населеного пункту Терни, Донецької області, Бутрин героїчно вступив у бій і пожертвував власним життям, залишаючись вірним присязі перед державою.

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП повідомив про цю трагічну подію, відзначаючи, що солдат Бутрин помер, стримуючи збройну агресію Російської Федерації. Його самовідданість та сміливість в захисті рідної землі викликали загальну вдячність та повагу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Шануємо пам’ять усіх Героїв, які ціною власного життя відстоюють майбутнє для нас,” – залишається промовистим закликом до вшанування тих, хто віддає своє життя за мир і незалежність України.

Просимо молитов за новопредставленного воїна Романа – Вічна і Світла пам’ять полеглому захиснику.