Преосвященнійшого єпископа Павла Кравчука Тернопільського та Теребовлянського було обрано як члена до складу Синоду на літній період.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній визначив склад Священного Синоду на літній період (1 березня – 31 серпня 2023 р.), у якому знаходиться Преосвященнійший єпископ Павло Кравчук разом з іншими відомими духовними лідерами.

Преосвященнійшого єпископа Тернопільського та Теребовлянського Павла Кравчука обрано до складу Синоду на літній період

З 1 березня 2023 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній визначив склад Священного Синоду на літній синодальний період (1 березня – 31 серпня 2023 р.).

Окрім Головуючого та постійних членів Синоду митрополита Львівського Макарія та митрополита Вінницького і Барського Симеона, відповідно до п. 1 розділу V Статуту на вказаний період членами Синоду є:

Роман, митрополит Вінницький і Брацлавський; Сергій, митрополит Донецький і Маріупольський; Олександр, митрополит Переяславський і Вишневський; Онуфрій, архієпископ Чернівецький і Кіцманський; Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський; Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський; Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський; Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський, Гавриїл, єпископ Рівненський і Сарненський.