На жаль, ще одна сумна звістка струсила Тернопільщину. Андрій Білий, випускник Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, втратив життя під час боротьби з російським загарбником.

Випускник Тернопільського університету став жертвою боротьби проти російської агресії на Сході

Випускник Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Андрій Білий, втратив своє життя у боротьбі проти російського загарбника.

Повідомлення про трагедію з’явилося на офіційному сайті університету: “Під час боротьби з російським загарбником загинув військовослужбовець Збройних Сил України, випускник Факультету фізичного виховання ТНПУ — Андрій Білий. Вічна пам’ять та Слава нашому Герою”.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Андрій Білий віддав своє життя захищаючи свою Батьківщину від агресивної зовнішньої сили. Його втрата стала нестримною втратою для рідних, друзів та університетської родини.

Ця трагедія – нагадування про величезну ціну, яку плаче Україна в боротьбі за свою свободу та незалежність. Андрій Білий залишиться в пам’яті тих, хто цінує його жертовність та героїзм. Йому вічна пам’ять та слава.