На межі Харківської та Луганської областей тривають запеклі бої, де ворожі сили нападають з відчайдушністю та люттю. Серед жертовних захисників, що віддають своє життя за майбутнє України, недавно загинув ще один мужній воїн з Тернополя. Міський голова Сергій Надал з великою скорботою повідомив про втрату Фурли Юрія Михайловича, який став символом мужності та відданості своїй Батьківщині. Україна знову оплакує одного зі своїх героїв, нагадуючи про важливість підтримки воїнів та їх родин у цей найважливіший час.

Тернопільщина втрачає ще одного героя на фронті

На межі Харківської та Луганської областей тривають надзвичайно напружені та небезпечні бої, де ворожі сили нападають на позиції Збройних Сил України з рідкісною відчайдушністю та люттю. В цьому виснажливому сутичному полі на фронті знову оплакується одна звістка про втрату ще одного небайдужого мужнього воїна – цього разу, з Тернополя.

Міський голова Тернополя Сергій Надал із скорботним смутком повідомив про загибель на фронті тернополянина Фурли Юрія Михайловича, який народився 7 березня 1982 року. Він не став вигадувати військові подвиги, але гідно виконуючи своє бойове завдання, віддав своє життя за майбутнє України. Трагедія сталася 25 липня у Луганській області, де він боровся за свободу та незалежність своєї країни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця втрата знову ставить під питання вартість миру та жертовність людей, які обирають високе покликання захищати свою Батьківщину. Для тернопільської громади це ще одна жахлива звістка, яка вкотре нагадує про важливість підтримки наших воїнів та їх родин у часи найбільшої випробовуваності.

Ми відданими серцем сумуємо за втраченим Героєм і разом з рідними та близькими співчуваємо їхній непоправній втраті. Фурла Юрій Михайлович став символом мужності та відданості і вічно залишиться в серцях тих, кого він захищав та кого залишив у цьому світі.

Пам’ять про Героя, що віддав своє життя за Україну, буде завжди жити в наших серцях, а його жертва стане нагадуванням про невід’ємну цінність миру та єдності нашої нації. Нехай земля буде пухом для Фурли Юрія Михайловича, а його справа житиме вічно, надихаючи нас всіх присвятити себе захисту та майбутньому рідної Батьківщини.