Захисник України, Сергій Павлюк, отримав важке поранення на фронті і знаходиться у госпіталі в м. Київ. Його очікує довга та складна реабілітація, і ми звертаємося до вас з проханням про допомогу. Якщо ви маєте можливість, будь ласка, перерахуйте кошти на картку дочки Павлюка Світлани: 4149439318570946. Кожна гривня є важливою та допоможе родині забезпечити необхідну медичну підтримку та реабілітацію Сергія. Дякуємо за вашу небайдужість та підтримку нашого героя, який віддав своє здоров’я за нашу країну.

Звернення до українців щодо допомоги пораненому захиснику України

Шановні друзі та колеги,

Звертаюся до вас із проханням допомогти нашому захиснику, Павлюку Сергію, який отримав поранення на фронті під час захисту України. Сергій знаходиться в госпіталі в м. Київ після складної операції, і його очікує довга та складна реабілітація.

Якщо ви маєте можливість допомогти, будь ласка, перерахуйте кошти на картку дочки Павлюка Світлани: 4149439318570946. Кожна гривня є важливою та допоможе родині забезпечити необхідну медичну підтримку та реабілітацію Сергія.

Кoли рocія рoзпoчaлa збрoйну aгреcію прoти Укрaїни, чoлoвік із перших днів cтaв дo лaв ЗСУ для зaхиcту Укрaїни. Прoте зaрaз Сергій oтримaв пoрaнення, в ньoгo влучив cнaйпер. Куля зaчепилa cуглoб, нирку, тoнкий тa тoвcтий кишківник й вийшлa через живіт. Нa цей мoмент війcькoвocлужбoвець перебувaє у гocпітaлі в м. Київ піcля oперaції, пoпереду ще непрocтa реaбілітaція. Вдoмa нa люблячoгo бaтькa тa cинa чекaють рідні.

Дякую за вашу небайдужість та підтримку нашого героя.

Джерело: Пресслужба Фонду пам’яті Митрополита Мефодія