Україна скорбить за втратою ще одного героя – Василя Курніцького, який віддав своє життя у боротьбі за незалежність країни. Він був справжнім патріотом, мужнім воїном і командиром гранатометного відділення, який відважно захищав рідну землю від російських загарбників. Його жертва нагадує нам про ціну незалежності та вартоці воїнів, які безперервно віддають свої життя заради нашої свободи і миру. Україна висловлює щирі співчуття родині Василя Курніцького та всім його близьким.

Василь Курніцький – справжній герой, що віддав життя за Україну у боротьбі з російськими окупантами.

У боротьбі з російськими окупантами за нашу незалежність загинув справжній герой – Василь Курніцький. Сумна звістка про його смерть прийшла до нас з Копичинецької громади, де повідомили про втрату наших силовиків.

Василь Курніцький, народився 29 вересня 1976 року, приєднався до лав Збройних Сил України та віддавав все своє серце й силу у захист рідної землі від російських загарбників. Він служив командиром гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти. Завдяки його сміливості, відваги та справжньому патріотизму він став зразком для інших захисників Батьківщини.

14 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Старомайорське в Донецькій області, Василь Курніцький віддав своє життя. Він став справжнім героєм, захищаючи Україну від російської агресії.

Ця втрата стала надзвичайно болючою для рідних та близьких Василя Курніцького, але вона також викликає глибоку повагу та вдячність до всіх наших захисників, які небайдуже віддають свої життя заради нашої свободи та миру. Їх жертва нагадує нам, що ціна незалежності дорога, але вона варта кожного з нас.

Україна скорбить за Василем Курніцьким та всіма загиблими героями, які віддали своє життя у боротьбі за краще майбутнє нашої країни. Ми пам’ятатимемо їх як справжніх героїв, чиї мужність, самопожертва і відданість Батьківщині завжди будуть прикладом для нас у наших подальших зусиллях у будівництві сильної і вільної України.

Нехай земля буде пухом для Василя Курніцького, а його подвиг і відданість запам’ятовуються назавжди. Ми вшановуємо його пам’ять та висловлюємо щирі співчуття його рідним, друзям та всій українській родині. Нехай він спочиває в мирі, а наші серця будуть наповнені повагою та пам’яттю про його героїчну жертву.