Сумна звістка про загибель військового Анатолія Андрійовича на фронті в Тернопільщині. Його мужність та стійкість залишають глибокий слід скорботи та патріотизму в серцях українців. Родина та громада пригнічено переживають втрату героя, що став жертвою ворожого дрону в Запорізькій області.

Мужність і жертовність Аксеновського Анатолія Андрійовича стали символами боротьби за свободу та незалежність

Сумна звістка про загибель військового Аксеновського Анатолія Андрійовича з Тернопільщини болем пролетіла через кожне серце, залишаючи після себе важкий слід скорботи та патріотизму.

29 січня, віддавши своє життя в боротьбі за незалежність, Анатолій проявив мужність та стійкість. Солдат мінометного взводу батареї батальйону оперативного призначення виявився живим щитом у боротьбі за нашу Батьківщину.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Звістка прийшла із Кременецької районної державної адміністрації, завдавши болючого удару для маленького села Синівці та всієї Борсуківської громади нашого краю. Це ще один герой, що став жертвою ворожого дрону в Запорізькій області.

Своїм близьким та рідним Анатолій Андрійович залишив тільки спогади та пустоту. Щиросердечні співчуття родині, яка втратила свого сина на трагічному шляху служіння Батьківщині. Шана і Слава Герою, що віддав своє життя заради свободи та незалежності.

Просимо молитов за новопредставленого воїна Анатолія. Вічна і Світла пам’ять полеглому герою.