9 серпня 2017 року Божого, в день пам`яті преподобого Германа, вся повнота Української Автокефальної Православної Церкви молитовно вітає Високопреосвященнішого архієпископа Германа (Семанчук) з днем тезоіменитства!

Ваше Високопреосвященнство, дорогий владико Герман! 

Духовенство та вірні Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви вплітають і свою квітку вітань в рясний букет побажань з нагоди Вашого дня Янгола! 

Сьогодні УАПЦ, а особливо Тернопільська єпархія, переживає час нелегкої кризи, та ми дослухаючись Вашого пастирського слова твердо переконані, що повинні зберігати єдність родини, ревність віри та відданно боронити засади правди і любові, на яких вже сотню літ впевнено стоїть наша прабатьківська Автокефальна Церква! 

В день Вашого тезоіменитства, ми – духовенство та вірні Тернопільщини, бажаємо Вам безмежного здоров`я духовного і тілесного, рясних Божих благословінь на всі Ваші починання та добрі справи в ім`я нашої рідної української Церкви. Підносячи сьогодні свої молитви за Вас просимо у Всемилостивого Господа і Матері Божої Тернопільської дарувати нашому Винограднику Христовому також ж доброго та принципового архіпастиря, як Ви!

ІСПОЛА ЕТІ ДЕСПОТА!

Духовенство та вірні Тернопільської єпархії УАПЦ